Είστε εδώ Αρχική » Δραστηριότητες » Ευχαριστήρια επιστολή Σύλ Λιβ Ζυρίχης

Ευχαριστήρια επιστολή στο Σύλλογο Λιβαδεριωτών Ζυρίχης

6/θεσιο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδερού

Αύγουστος 2015

Η Διευθύντρια, το διδακτικό προσωπικό, οι μαθητές καθώς και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Λιβαδερού αισθάνονται την υποχρέωση να ευχαριστήσουν θερμά το Πολιτιστικό Σύλλογο Λιβαδεριωτών Ζυρίχης που κάλυψαν τη σημαντική δαπάνη αγοράς τεσσάρων επιτραπέζιων ηλεκτρονικών υπολογιστών πλήρως εξοπλισμένων, καθώς και ενός βιντεοπροβολέα.

Η αξιόλογη αυτή δωρεά ανταποκρίνεται απόλυτα στις εκπαιδευτικές ανάγκες της σχολικής μονάδας, κυρίως  σε μια εποχή οικονομικής κρίσης και δίνεται η δυνατότητα στους μαθητές μας  να δουλέψουν καλύτερα σ?  ένα άρτια εξοπλισμένο εργαστήριο υπολογιστών.

Και πάλι ευχαριστούμε για την ευγενική  χειρονομία της δωρεάς σας και ελπίζουμε η βοήθεια σας να συνεχιστεί  και στο μέλλον.

Συνδουκά Ελένη

Τρίτη 16 Απριλίου 2024 12:57

Έχουμε online 1 επισκέπτη και 0 μέλη.