Είστε εδώ Αρχική » Δραστηριότητες » Ευχαριστήρια Επιστολή στο ΤΕΙ ΔΜ

Ευχαριστήρια επιστολή στο ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας

6/θεσιο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδερού

Μάρτιος 2016

Η Διευθύντρια, το διδακτικό προσωπικό, οι μαθητές καθώς και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Λιβαδερού αισθάνονται την υποχρέωση να ευχαριστήσουν θερμά το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων στα Γρεβενά, του ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας, που κάλυψαν τις σημαντικές ανάγκες εξοπλισμού του Σχολείου με την παραχώρηση τεσσάρων επιτραπέζιων ηλεκτρονικών υπολογιστών πλήρως εξοπλισμένων, 6 οθονών καθώς και ενός πανιού προβολής.

Η αξιόλογη αυτή δωρεά ανταποκρίνεται απόλυτα στις εκπαιδευτικές ανάγκες της σχολικής μονάδας, κυρίως  σε μια εποχή οικονομικής κρίσης και δίνεται η δυνατότητα στους μαθητές μας  να δουλέψουν καλύτερα σ? ένα άρτια εξοπλισμένο εργαστήριο υπολογιστών.

Και πάλι ευχαριστούμε για την ευγενική  χειρονομία της δωρεάς σας και ελπίζουμε η βοήθεια σας να συνεχιστεί  και στο μέλλον.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ  ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΣΥΝΔΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ

Παρασκευή 26 Απριλίου 2024 08:31

Έχουμε online 6 επισκέπτες και 0 μέλη.