Είστε εδώ Αρχική » Δραστηριότητες » Ευχαριστήρια επιστολή κ Γεωργανάκη Δημ

Ευχαριστήρια επιστολή κ Γεωργανάκη Δημ

Τελευταία ενημέρωση από lsyndouka
Ευχαριστήρια επιστολή κ Γεωργανάκη Δημ

Ευχαριστήρια επιστολή στο μέλος του Συλλόγου Λιβαδεριωτών Ζυρίχης, κ Γεωργανάκη Δημ

6/θεσιο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδερού

Αύγουστος 2016

Η Διευθύντρια, το διδακτικό προσωπικό, οι μαθητές καθώς και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Λιβαδερού αισθάνονται την υποχρέωση να ευχαριστήσουν θερμά το μέλος του Πολιτιστικού Συλλόγου Λιβαδεριωτών Ζυρίχης κ Γεωργανάκη Δημήτριο, που μεσολάβησε για την παραχώριση εννέα επιτραπέζιων ηλεκτρονικών υπολογιστών πλήρως εξοπλισμένων, 2 επιπλέον οθονών καθώς και ενός σαρωτή (scanner).

Το Σχολείο ευχαριστεί και τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την αγορά 9 πληκτρολογίων.

Με την παραχώριση αυτή ενισχύεται σημαντικά η υλική υποδομή Πληροφορικής του σχολείου, την οποία θα χρησιμοποιήσουν στον μέγιστο βαθμό μαθητές και εκπαιδευτικοί με στόχο την αρτιότερη εκπαίδευση.

Και πάλι ευχαριστούμε για την ευγενική  χειρονομία της δωρεάς σας και ελπίζουμε η βοήθεια σας να συνεχιστεί  και στο μέλλον.

Συνδουκά Ελένη

Τετάρτη 24 Απριλίου 2024 01:10

Έχουμε online 1 επισκέπτη και 0 μέλη.