Είστε εδώ Αρχική » Δραστηριότητες » Διδακτικό έτος 2013-14 » Χριστούγεννα 2013

Τελευταία ενημέρωση από fotis61
Χριστούγεννα 2013

Κατασκευή Ημερολογίων

Φέτος στο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδερού και συγκεκριμένα οι μαθητές της Δ, Ε και Στ τάξης, μαζί με τη δασκάλα της Α τάξης  Κατερίνα Νίκου και την καθηγήτρια Αγγλικών Λιάνα Συνδουκά, αποφασίσαμε να φτιάξουμε ημερολόγια.

Καταφέραμε να τα πουλήσουμε όλα και να συγκεντρώσουμε ένα ποσό, από το οποίο μέρος του έχει ήδη διατεθεί για την αγορά ξενόγλωσσων βιβλίων, για τη δανειστική Βιβλιοθήκη του Σχολείου. Τα υπόλοιπα χρήματα θα διατεθούν για την κατασκευή κορνιζών με έργα των μαθητών ώστε να στολιστεί ο διάδρομος του Σχολείου.

Θέλουμε να πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που βοήθησαν να φτιάξουμε και να πουλήσουμε  τα ημερολόγια, σε όσους μας στήριξαν –κυρίως οικονομικά- και να σας ευχηθούμε ολόψυχα

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ

ΚΑΙ

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

Παρασκευή 26 Απριλίου 2024 20:07

Έχουμε online 1 επισκέπτη και 0 μέλη.